0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین تخته نرد بازی انفجار حکم پاسور کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  England Premier League
Manchester United
-
-
Manchester City
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Wolverhampton Wanderers
-
-
Arsenal FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
  Germany DFB Pokal
Werder Bremen
-
-
FC Bayern Munich
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
  Spain LaLiga
Atletico Madrid
-
-
CF Valencia
inprogress
۲۲:۰۰
Deportivo Alaves Sad
۰
۲
FC Barcelona
Finished
۰۰:۰۰
RCD Espanyol Barcelona
-
-
RC Celta De Vigo
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
CD Leganes
-
-
Athletic Bilbao
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
  Russia Premier League
FC Zenit ST Petersburg
-
-
FC Dinamo Moscow
inprogress
۲۲:۳۰
FC Rubin Kazan
-
-
FC Ufa
inprogress
۲۱:۰۰
FK Rostov
۱
۲
FC Lokomotiv Moscow
Finished
۲۰:۳۰
Republican FC Akhmat Grozny
۱
۱
FC Krasnodar
Finished
۲۰:۳۰
CSKA Moscow
-
-
FC Anzhi Makhachkala
inprogress
۲۱:۰۰
  Italy Coppa Italia
AC Milan
-
-
SS Lazio Roma
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
  Austria Bundesliga, Championship Round
FC Salzburg
-
-
RZ Pellets Wac
inprogress
۲۱:۳۰
LASK Linz
-
-
SK Sturm Graz
inprogress
۲۱:۳۰
FK Austria Wien
-
-
SKN St. Poelten
inprogress
۲۱:۳۰
  International Clubs AFC Champions League, Group E
Kashima Antlers
۰
۱
Gyeongnam FC
Finished
۱۴:۳۰
Johor Darul Takzim FC
۰
۱
Shandong Luneng
Finished
۱۷:۱۵
  International Clubs AFC Champions League, Group G
Beijing Guoan
۲
۰
Buriram United FC
Finished
۱۶:۳۰
Jeonbuk Hyundai Motors
۲
۱
Urawa Red Diamonds
Finished
۱۴:۳۰
  Netherlands Eredivisie
NAC Breda
-
-
Feyenoord Rotterdam
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
FC Utrecht
-
-
Fortuna Sittard
inprogress
۲۲:۱۵
PEC Zwolle
-
-
FC Groningen
inprogress
۲۲:۱۵
  Czech Republic Cup
SK Slavia Prague
-
-
AC Sparta Prague
inprogress
۲۲:۰۰
FC Banik Ostrava
۱
۰
Bohemians Prague 1905
Finished
۱۹:۳۰
  Kazakhstan Premier League
Kairat Almaty
۲
۰
FK Atyrau
Finished
۱۷:۳۰
  Singapore Premier League
Dpmm FC
۰
۰
Young Lions
Finished
۱۶:۴۵
Warriors FC
۱
۱
Tampines Rovers FC
Finished
۱۶:۱۵
Hougang United FC
۴
۲
Albirex Niigata FC
Finished
۱۶:۱۵
Home United FC
۳
۰
Geylang International
Finished
۱۶:۱۵
  United Arab Emirates Arabian Gulf League
Emirates Club
۱
۵
Shabab AL Ahli Dubai Club
Finished
۱۸:۲۵
AL Dhafra Scc
۱
۱
Al-Nasr Dubai SC
Finished
۱۸:۴۰
  Sweden Allsvenskan
Malmo FF
-
-
Hammarby IF
inprogress
۲۱:۳۰
IF Elfsborg
-
-
Orebro SK
inprogress
۲۱:۳۰
AIK
-
-
BK Hacken
inprogress
۲۱:۳۰
Falkenbergs FF
-
-
IK Sirius FK
inprogress
۲۱:۳۰
AFC Eskilstuna
-
-
Ostersunds FK
inprogress
۲۱:۳۰
  Croatia Croatia Cup
NK Inter Zapresic
۱
۲
HNK Rijeka
Finished
۲۰:۳۰
  France Division 1 Feminines
Lille Losc
-
-
Soyaux Asj
inprogress
۲۱:۰۰
Dijon Fco
-
-
Olympique Lyonnais
inprogress
۲۱:۰۰
FC Fleury 91
-
-
EA Guingamp
inprogress
۲۱:۰۰
Metz FC
-
-
Rodez Aveyron
inprogress
۲۱:۰۰
  South Africa Premier League
Bidvest Wits
-
-
Black Leopards
inprogress
۲۲:۰۰
Maritzburg United
-
-
Orlando Pirates
inprogress
۲۲:۰۰
Polokwane City
-
-
Bloemfontein Celtic
inprogress
۲۲:۰۰
Free State Stars FC
۲
۲
Baroka FC
Finished
۲۰:۳۰
Amazulu Durban
-
-
Supersport United
inprogress
۲۲:۰۰
  Russia Youth League
FC Yenisey Krasnoyarsk
۲
۰
FC Orenburg
Finished
۰۹:۳۰
Samara Kryliya Sovetov
۵
۱
Ural Ekaterinburg
Finished
۱۸:۳۰
Arsenal Tula Youth
۰
۵
FC Spartak Moscow
Finished
۱۴:۳۰
  International Clubs Copa Libertadores, Group E
Atletico Mineiro MG
۰
۱
Club Nacional De Football
Finished
۰۵:۰۰
  Japan J. League Cup, Group C
Cerezo Osaka
۱
۰
Vissel Kobe
Finished
۱۵:۰۰
Oita Trinita
۲
۲
Nagoya Grampus
Finished
۱۴:۳۰
  International Clubs Copa Libertadores, Group B
CA Huracan
۱
۲
CS Emelec
Finished
۰۲:۴۵
Deportivo Lara
۰
۲
Cruzeiro EC MG
Finished
۰۰:۳۰
  International Clubs Copa Libertadores, Group C
CD Godoy Cruz
۲
۰
Sporting Cristal
Finished
۰۵:۰۰
Universidad De Concepcion
۳
۳
Club Olimpia
Finished
۰۲:۴۵
  Russia Football National League
FC Sibir Novosibirsk
۱
۰
FC Tom Tomsk
Finished
۱۶:۳۰
FC Tambov
۱
۰
FC Shinnik Yaroslavl
Finished
۱۹:۴۵
FC Luch Vladivostok
۰
۱
PFC Sochi
Finished
۱۳:۳۰
FC Ska-Khabarovsk
۰
۱
FC Khimki
Finished
۱۳:۳۰
FC Krasnodar-2
۰
۰
FC Rotor
Finished
۱۷:۳۰
FC Tyumen
۱
۲
FC Spartak-2 Moscow
Finished
۱۶:۳۰
FC Mordovia Saransk
۱
۱
FC Fakel Voronezh
Finished
۱۹:۳۰
FC Armavir
۱
۰
FC Zenit-2 ST Petersburg
Finished
۲۰:۰۰
FC Chertanovo Moscow
۳
۲
FC Avangard Kursk
Finished
۲۰:۳۰
FC Nizhny Novgorod
۰
۰
FC Baltika Kaliningrad
Finished
۲۰:۳۰
  Japan J. League Cup, Group A
Yokohama F Marinos
۱
۰
Shonan Bellmare
Finished
۱۵:۰۰
V-Varen Nagasaki
۳
۶
Consadole Sapporo
Finished
۱۴:۳۰
  Bulgaria Bulgarian Cup
PFC CSKA Sofia
۳
۳
PFK Botev Plovdiv
Finished
۲۰:۳۰
  International Clubs Copa Libertadores, Group H
Libertad Asuncion
۰
۲
Gremio FB Porto Alegrense RS
Finished
۰۲:۴۵
  Argentina Copa Argentina
Independiente Rivadavia De Mendoza
۱
۰
CA Ferrocarril Midland
Finished
۰۴:۴۰
  Japan J. League Cup, Group B
FC Tokyo
۲
۰
Kashiwa Reysol
Finished
۱۴:۳۰
Vegalta Sendai
۱
۱
Sagan Tosu
Finished
۱۴:۳۰
  Moldova Cupa Moldova, Women
Real Succes
۲
۲
Noroc Nimoreni
Finished
۱۶:۳۰
Agarista SS Anenii Noi
۴
۰
Maximum
Finished
۱۶:۳۰
  Denmark 1st Division
Naestved BK
۰
۰
Fremad Amager
Finished
۲۰:۰۰
  Germany Amateur Oberliga Niederrhein
VfB Homberg
-
-
SC Duesseldorf West
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
  Russia Zone Moscow
FC Strogino-M
۱
۲
FK Sportakademklub Moscow
Finished
۱۳:۳۰
Letniy Dozhdik
-
-
Ararat Moscow
Finished
۱۸:۳۰
SSH 75
۲
۲
Zelenograd
Finished
۱۴:۳۰
Trudovye Rezervy
-
-
Burevestnik
Finished
۱۷:۳۰
FC Zenit Moscow
-
-
FK Rosich
inprogress
۱۵:۳۰
  Latvia Virsliga
FK Ventspils
۲
۰
FK Rigas Futbola Skola
Finished
۱۹:۰۰
Riga FC
۱
۰
FK Liepaja
Finished
۱۹:۳۰
  Israel Liga Alef South
Maccabi Herzliya
-
-
Maccabi Jaffa
Finished
۱۹:۳۰
AS Ashdod
-
-
Maccabi Ironi Kiryat Gat
Finished
۱۹:۳۰
Hapoel Azur
۵
۳
Hapoel Mahane Yehuda
Finished
۱۶:۳۰
Hakoah Ramat Gan
-
-
Maccabi Y.
Finished
۱۹:۳۰
  Ukraine Premier League, Championship round
FC Zorya Lugansk
۲
۱
FC Lviv
Finished
۱۸:۳۰
FC Oleksandriya
۲
۱
FC Mariupol
Finished
۱۸:۳۰
FC Dynamo Kiev
۰
۰
FC Shakhtar Donetsk
Finished
۲۰:۰۰
  Morocco Botola
RCA Raja Casablanca Athletic
۲
۱
Hassania Union Sport Agadir
Finished
۱۹:۳۰
RSB Berkane
۲
۰
CA Youssoufia Berrechid
Finished
۱۹:۳۰
  Belarus Vysshaya Liga Dublery (Reserve L)
Dinamo Brest Reserve
۲
۲
Slavia Mozyr
Finished
۱۳:۳۰
Torpedo Zhodino
-
-
FC Torpedo Minsk
Finished
۱۸:۳۰
  Greece U19 Super League
Apollon Smirnis
۰
۴
PAOK Thessaloniki
Finished
۱۳:۳۰
  Thailand League Cup
Chachoengsao FC
۳
۳
Rayong FC
Finished
۱۶:۰۰
BG Pathum United FC
۱
۱
Army United FC
Finished
۱۶:۳۰
  Uganda Premier League
Bul FC
-
-
Bright Stars Fc
Finished
۱۸:۰۰
Paidha Black Angels
-
-
Onduparaka FC
Finished
۱۸:۰۰
Uganda Revenue Authority FC
-
-
Mbarara FC
Finished
۱۷:۳۰
Express FC
-
-
Kirinya-Jinja SS
Finished
۱۸:۰۰
  Poland Ekstraklasa, Championship Round
KKS Lech Poznan
-
-
Legia Warszawa
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
MKS Pogon Szczecin
۳
۴
KS Lechia Gdansk
Finished
۲۰:۳۰
  Poland I Liga
Wigry Suwalki
۱
۱
LKS Lodz
Finished
۱۹:۳۰
Rakow Czestochowa
۲
۰
Podbeskidzie Bielsko Biala
Finished
۲۰:۰۰
Odra Opole
-
-
Stal Mielec
inprogress
۲۱:۳۰
GKS Katowice
-
-
OKS Stomil Olsztyn
inprogress
۲۲:۳۰
Chrobry Glogow
۳
۰
RKS Garbarnia Krakow
Finished
۲۰:۳۰
GKS Jastrzebie
۴
۰
Bytovia Bytow
Finished
۲۰:۳۰
Puszcza Niepolomice
-
-
Termalica Bruk-Bet Nieciecza
inprogress
۲۱:۳۰
Sandecja Nowy Sacz
-
-
GKS Tychy
inprogress
۲۱:۴۰
MKS Chojniczanka Chojnice
-
-
Warta Poznan
inprogress
۲۲:۳۰
  Turkey Turkiye Kupasi, Knockout stage
Akhisar Belediyespor
-
-
Umraniyespor
inprogress
۲۱:۳۰
  International Clubs CONCACAF Champions League, Knockout stage
Uanl Tigres
۰
۱
CF Monterrey
Finished
۰۶:۳۰
  Japan J. League Cup, Group D
Gamba Osaka
۴
۱
Jubilo Iwata
Finished
۱۴:۳۰
Shimizu S-Pulse
۲
۲
Matsumoto Yamaga FC
Finished
۱۴:۳۰
  Hong Kong Reserve Division
Wofoo Tai Po
۴
۰
Lee Man Warriors FC
Finished
۱۵:۰۰
Kwoon Chung Southern
-
-
Kitchee
Finished
۱۷:۰۰
Hong Kong Pegasus FC
۳
۴
Yuen Long FC
Finished
۱۵:۰۰
Hoi King
-
-
Eastern Long Lions
Finished
۱۷:۰۰
  Czech Republic CFL
FC Pisek
-
-
Loko Vltavin
Finished
۱۹:۳۰
  Brazil Campeonato Brasileiro, Serie A1, Women
Santos FC SP
-
-
AA Ponte Preta SP
inprogress
۲۲:۳۰
  Romania Cupa Romaniei
AFC Astra Giurgiu
-
-
FC Cfr 1907 Cluj
inprogress
۲۱:۱۵
  Australia Gold Coast Premier League
Palm Beach Soccer Club
۲
۱
Broadbeach United
Finished
۱۳:۳۰
  Argentina Camp. De Reser De Primera Division B Metropolitana
Deportivo Espanol
-
-
Talleres de Remedios de Escalda Reserve
Finished
۱۷:۳۰
CA Fenix
-
-
CA San Telmo
Finished
۱۷:۳۰
Comunicaciones Bsas II
-
-
All Boys
inprogress
۲۱:۳۰
Colegiales Res.
-
-
Justo Jose de Urquiza Reserves
inprogress
۲۲:۳۰
Almirante Brown
-
-
CA San Miguel II
inprogress
۲۲:۳۰
Sacachispas FC II
-
-
Defensores Unidos Reserve
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
  Serbia Srpska Liga, Vojvodina
FK Backa 1901 Subotica
-
-
FK Hajduk Kula
Finished
۱۹:۰۰
FK Borac Sakule
-
-
Radnicki Nova Pazova
Finished
۱۹:۰۰
  Uganda First Division
Kansai Plascon
-
-
Kireka United
Finished
۱۷:۳۰
  Georgia Erovnuli Liga
FC Rustavi
-
-
FC Locomotive Tbilisi
Finished
۱۹:۳۰
FC Dinamo Batumi
-
-
FC Saburtalo Tbilisi
inprogress
۲۱:۳۰
  Uruguay Primera Division, Apertura
Montevideo Wanderers
۰
۰
Cerro Largo FC
Finished
۰۲:۳۰
  Greece Super League, Women
Aris Thessaloniki
-
-
Atromitos Athinon
Finished
۱۶:۳۰
  Bulgaria Third League South West
PFK Sportist Svoge
۵
۱
FK Germaneja Sapareva B.
Finished
۱۷:۳۰
PFC Belasitsa Petrich
-
-
Slivnishki Geroi
Finished
۱۷:۳۰
Marek Dupnica
-
-
FC Bansko
Finished
۱۷:۳۰
FC Velbazhd Kyustendil
-
-
Nadezhda Dobroslavci
Finished
۱۷:۳۰
Oborishte Panagyurishte
-
-
FC Chavdar Etropole
Finished
۱۷:۳۰
  Poland II Liga
Znicz Pruszkow
-
-
Rozwoj Katowice
inprogress
۲۱:۳۰
Widzew Lodz
-
-
Radomiak Radom
inprogress
۲۱:۳۵
  Italy Coppa Italia Serie C, Knockout stage
SS Monza 1912
۲
۱
AS Viterbese Castrense
Finished
۲۰:۳۰
  Panama Cup
SD Panama Oeste
۰
۶
Ca Independiente
Finished
۰۵:۳۰
  Russia Privolzhye Cup
Krylia Sovetov Cpf Samara
-
-
Zenit Penza
Finished
۱۳:۳۰
Chuvashia-Dyussh Cheboksary
-
-
Lokomotiv Rpm Nizhniy Novgorod
Finished
۱۷:۳۰
Uor-sshor-druzhba - Yoshkar-ola
-
-
Fc Zenit Izhevsk Ii
Finished
۱۹:۳۰
  Ecuador Copa Ecuador
Mineros Sporting Club
-
-
Barcelona SC
inprogress
۲۲:۰۰
  Brazil Paranaense, 2 Divisao
Independiente Fsj
-
-
Paranavai PR
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
Nacional PR
-
-
Rec Ec
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
  Belgium Division 1, Women
Eendracht Aalst
-
-
Dv Famkes Merkem
inprogress
۲۲:۳۰
  Brazil Gaucho, 2nd Division
Gremio Sapucaiense Rs
-
-
Esporte Clube Novo Horizonte RS
inprogress
۲۲:۳۰
  Guatemala Liga Nacional, Clausura
Deportivo Malacateco
-
-
Antigua Gfc
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Deportivo Siquinala
-
-
Deportivo Guastatoya
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Bosnia & Herzegovina Premier League
FK Zeljeznicar
-
-
NK Siroki Brijeg
inprogress
۲۲:۳۰
  Brazil U20 Gaucho
EC Guarani RS
-
-
Novo Hamburgo RS
inprogress
۲۲:۳۰
  Argentina Primera Division, Women
Boca Juniors
-
-
CD UAI Urquiza
inprogress
۲۲:۳۰
  Ireland Munster Senior League
Douglas Hall AFC
-
-
Ucc United
inprogress
۲۲:۱۵
  Northern Ireland Intermediate League 1st Division
Hw Welders
-
-
Moyola Park FC
inprogress
۲۲:۱۵
  Ireland Leinster Senior League, Senior Division
Crumlin United FC
-
-
Liffeys Pearse FC
inprogress
۲۲:۱۵
Malahide United
-
-
Ballymun United FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
  Serbia U19 Serbian League
FK Internacional
-
-
Fk Jedinstvo Ub
Finished
۱۶:۳۰
  Slovenia Slovenia Cup
NS Mura
-
-
NK Maribor
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
  Germany Amateur Bayernliga North
FC Wurzburger Kickers II
-
-
Wurzburger FV
inprogress
۲۱:۳۰
  Germany Amateur Regionalliga West
Wuppertaler SV
-
-
Borussia Dortmund II
Interrupted
۲۱:۳۰
  Norway 2nd Division, Group 2
Odds BK II
-
-
Fram Larvik
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Estonia Small Cup
Tartu Jk Welco X
-
-
JK Jalgpallihaigla
Finished
۲۱:۰۰
JK Piraaja Tallinn
-
-
Saue JK Laagri
inprogress
۲۱:۱۵
Rumori Calcio Ii
-
-
Tallinna Fc Zenit
inprogress
۲۲:۱۵
  Slovenia 1. Slovenska Mladinska Liga
Nd Ilirija 1911
-
-
NK Noga Triglav
Finished
۱۹:۳۰
  Montenegro Druga liga Crne Gore
FK Kom
-
-
FK Decic Tuzi
Finished
۱۹:۰۰
  Hungary Magyar Kupa
Soroksar SC
۰
۳
Budapest Honved FC
Finished
۱۷:۳۰
  Australia Gold Coast Midweek Metro South
Bilambil
-
-
Gold Coast Knights
بازی شروع نشده است
۱۴:۰۰
  Serbia Serbia Cup, Women
ZFK Spartak
-
-
Zfk Radnicki 2012
Finished
۱۳:۳۰
  Russia North-West Champions Cup
Kandalaksha Murmansk
-
-
PFC Sochi
بازی شروع نشده است
۱۳:۳۰
Fc Baltika-m Kaliningrad
-
-
Karelskiy Okatysh
Finished
۱۵:۳۰
FC Cherepovets
-
-
Triumf Petrozavodsk
Finished
۱۷:۳۰
Leningradets
-
-
Im.a.nevskogo-El. Vel. Novgorod
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Peru Primera Division, Apertura
UTC De Cajamarca
۴
۱
Universidad Cesar Vallejo
Finished
۰۱:۰۰
  Northern Ireland Premier League, Women
Sion Swifts
-
-
Crusaders Strikers
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید